Browsing Tag

Albion Ademi

Shtatë muaj larg fushave, sulmuesi shqiptar lë pas dëmtimin

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Albion Ademi ka lënë pas një dëmtimin e rëndë dhe është rikthyer të luajë me skuadrën e Inter Turkut në Finlandë pas më shumë se shtatë muajsh. Futbollisti 20-vjeçar u aktivizua në ndeshjen e sotme ndaj…

Eros Grezda i diferencuar, Ndoj sërish me probleme

Shqipëria po kryen seancën e radhës stërvitore para ndeshjes me Skocinë. Sulmuesi anësor Eros Grezda vijon të punojë i diferencuar dhe gjasat janë që ai të mos jetë gati për ndeshjen e së shtunës në stadiumin “Loro Boriçi”. Gjendja e tij…