Browsing Tag

Albi Koldashi

Goditje dyshe e Besës, afrime edhe nga Superiorja

Besa vijon serinë e përforcimeve dhe ditën e djeshme ka bërë dy zyrtarizime. Një prej lojtarë të afruar është marrë nga Kamza. Bëhet fjalë për Albi Koldashin, i cili kishte nënshkruar këtë verë për dy vite me klubin e Superiores, por tanimë…