Browsing Tag

albano janku

Nga fusha në TV, vëzhguesi shpjegon kaosin me Ribajn

Vëzhguesi i takimit midis Partizanit dhe Flamurtarit, Albano Janku, ka sqaruar rastin e marrjes së kartonit të kuq të Andi Ribajt në emisionin FAIR PLAY nga Enkeleida Zeko”, ku punon si moviolist. Ish-arbitri Janku ka shpjeguar se vendimi…