Browsing Tag

Albania U19 Femra

FUTBOLL FEMRASH | 19-vjeçaret thyhen në fund ndaj Polonisë

Kombëtarja e 19-vjeçareve të Shqipërisë po merr pjesë në raundin kualifikues të kampionatit Europian. Të besuarat e Nevil Dedes ndodhen në grupin e 10-të dhe ndeshjet po zhvillohen në Holandë. Vajzat e vogla kuqezi janë mundur 1-0 në…