VIDEO | Mesfushori shqiptar shkëlqen në Izrael, Panuçi nuk kujtohet për të

Izraeli nuk ka qenë toka e premtuar për futbollistët shqiptar, por ky trend mund të ndryshojë,…

Shqipëria, golat, e majta magjike dhe Izraeli, Ahmedi “asist” edhe Panuçit

Valon Ahmedi vendoi që të linte Mariborin këtë verë, për të nisur një aventurë të re…

VIDEO | Ahmedi protagonist në Izrael, skuadra e tij vijon ngjitjen

Kampionati në Izrael sapo ka nisur dhe janë luajtur vetëm 5 javë, por ekipet kanë nisur…

Rrëfimi i Valon Ahmedit: Izraeli, Kombëtarja dhe refuzimi i Superiores

Nga Sllovenia në Izrael, ky është hapi i radhës i mesfushorit të Kombëtares Shqiptare Valon Ahmedi. …

Ahmedi: Për mua ndeshje ndryshe, Partizanin e marrim seriozisht

Mesfushori i Mariborit: Në Europë ka surpriza dhe Partizani ka cilësi. Jemi të përqendruar për ta…

Gola shqiptarë, Ahmedi fiton “derbin” me Tahirajn

Sot në mbrëmje u luajt një “derbi” shqiptar në Slloveni, sepse Aluminij ku luan vlonjati Françesko…

Ahmedi: Shqipëria zgjedhje zemre, më mirë sesa titullar me Maqedoninë

Mesfushori i talentuar nga Maqedonia, Valon Ahmedi, është një ndër lojtarët debutues të kombëtares shqiptare. Sot…

Nga Ohri në… Champions, Valoni që mbeti shqiponjë

Emri i tij mund të jetë alergji, nëse mendohet për Behramin dhe zgjedhjen e tij zvicerane,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online