Browsing Tag

agjerntina

Mesi nuk duron më, bojkoton ceremoninë e medaljeve

Lionel Mesi mori kartonin e dytë të kuq të karrierës së tij teksa arbitri paraguaian Mario de Vivar habiti të gjithë duke larguar yllin argjentinas dhe mbrojtësin kilian Geri Medel pasi këta të dy të fundit u bënë protagonistë të një…