“Ta q..sha nënën në p…”! Momenti kur Granit Xhaka i shan shqip lojtarët e Serbisë

0

Momente tensioni dhe përplasje ka pasur në ndeshjen e Serbisë me Zvicrën. Granit Xhaka i ka sharë lojtarët e Serbisë në gjuhën shqipe: “Ta q..sha nënën në p…”, ka thënë Graniti. Menjëherë pas kësaj pasoi edhe grindja tjetër mes lojtarëve. /Sport Ekspres/

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.