Superiorja luhet të premten, publikohen oraret

0

Pas disa javësh me stërvitje, miqësore dhe merkato, Superiorja zbret në fushë për vazhdimin e kampionatit.

Java e 17-të do të luhet e gjitha të premten, më 26 janar, për shkak se mesjavën pasuese luhen ndeshjet e Kupës së Shqipërisë.

Tre ndeshje do të luhen në orën 14.00, ndërsa Vllaznia-Kukësi dhe Flamurtari-Partizani do të luhen në mbrëmje, me drita.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.