Superiorja luhet të dielën dhe të hënën, e shtuna është e rezervuar për Të Parën

0

Tre ndeshje të shtunën, dy të dielën, Superiorja ndahet në dy ditë dhe ofron sfida mjaft interesante, nga dueli Kukësi-Vllaznia, te Skënderbeu-Luftëtari dhe te Partizani-Flamurtari.

Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin e Kategorisë Superiore, Kategorisë së Parë, grupi A dhe grupi B, me ndarjen pas përfundimit të fazës së dytë sipas rregullores play-off dhe play-out për secilin grup si, edhe kalendari për Kategorinë e Dytë me dy grupet përkatëse për këtë javë futbollistike.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.