Super Vllazni dhe Megi Doçi, fitore në Champions League

0

Vllaznia në futboll për femra i ka nisur shkëlqyeshëm kualifikueset e Champions League.

Kampionet tona fituan sot ndeshjen hapëse në Bosnje, kundër Sarajevos organizatore, me rezultatin 1-0.

Goli vendimtar erdhi në shtesë nga Megi Doçi, lojtare vendimtare edhe me kombëtaren tonë.

Ndeshje mjaft e mirë, kundër parashikimeve, me vajzat shkodrane që marrin 3 pikë që e lejojnë të shpresojë edhe te kualifikimi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online