Stërvitja e Napolit sipas dronit, jemi në Play Station?

0

Një dron për të kapur gjithçka dhe për të mos i lënë asgjë rastësisë. Trajneri Mauricio Sarri e di se të perfeksionohesh duhet të bësh gjithçka ashtu si duhet dhe droni që ka vendosur për të monitoruar stërvitjen e të tijëve dhuron imazhe spektakolare nga qielli, aq sa të duket sikur po luan në Play Station me PES apo FIFA…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online