Starova e Trashi, të dy fajtorë

0

Partizani është në siklet për çështjen e shëmtuar Starova-Trashi, me dy protagonistët e sherrit absurd në Turqi që nuk tërhiqen nga pozicionet e tyre. Njëri është trajner dhe person me shumë ndikim në klub, tjetri është ndër lojtarët më të rëndësishëm vitet e fundit.

Zgjidhja? Partizani i gjobit të dy, vendim i drejtorit të përgjithshëm Olsi Rama.

Jo vetëm kaq, sepse Trashi do të stërvitet me Partizanin B për një periudhë kohe, por jo prishje kontrate. Te Partizani e dinë mirë që Trashi do ishte një përforcim i madh për rivalët direktë, ndaj nuk kanë ndërmend të lënë të lirë, edhe pse mesfushori nuk ka ndërmend të punojë më me Starovën dhe tashmë pret të largohet.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.