“Stadiumi ynë do të jetë i tejmbushur”! Lojtari i Izraelit ndez sfidën me Shqipërinë: Më e rëndësishmja e viteve të fundit për ne

0

Izraeli do të përballet në ditën e shtunë me Shqipërinë. Ky është takimi i fundit për Izraelin, ndërsa duhet të shoh si tifoz ndeshjen mes kuqezinjëve dhe Islandës. Në kampin kundërshtar e quajnë takimin e së shtunës si një nga më të rëndësishmit në historinë e tyre.

“Stadiumi do të jetë i mbushur plot, për mua është kjo gjëja më e rëndësishme. Nëse luaj, me Zotin dhe ndoshta shënoj. Kemi shumë lojtarë të rinj të talentuar. Ne jemi mësuar të kemi gjithmonë Zahavin, Dabbour apo Solomon. Ndeshja me Shqipërinë është më e rëndësishmja për ne në vitet e fundit”, tha Dolev Haziza, lojtari i cili pritet që të marrë vendin e Solomon. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.