Spartaku i Moskës merr urdhër: Jo seks para ndeshjeve!

Spartaku i Moskës fitoi titullin kampion sezonin e shkuar, pas shumë e shumë vitesh pritjeje, ndërsa një meritë mund ta ketë edhe mjekja seksi Viktoria Gameeva, mjaft e njohur në Rusi, pasi faqja e saj në Instagram është ndër më të kilikuarat.

Megjithatë, ajo nuk është vetëm një femër seksi që tërheq vëmendjen, sepse ka edhe ide të veçanta për t’i marrë skuadrës moskovite maksimumin dhe drejtuesit e klubit i besojnë verbërisht.

Ditët e fundit Viktoria ka folur për një televizion rus, duke zbuluar diçka interesante: “Dy-tre ditët para ndeshjeve të rëndësishme futbollistët nuk duhet të bëjnë seks. Në aspektin mjekësor, seksi stimulon vetëm femrat, për të punuar më shumë, por nuk funksionon kështu te meshkujt”.

Spartak Moscow club doctor Victoria Gameeva the club's winger Quincy Promes

Image result for Victoria Gameeva hot

Image result for Victoria Gameeva hot

Image result for Victoria Gameeva hot

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online