Sot përurohet nisja e punimeve për “shtëpinë e re” të federatës

0

Ditën e sotme, në kompleksin “Dinamo”, në orën 11:00, presidenti i FSHF-së, Armand Duka, bashkë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, do të marrin pjesë në ceremoninë e hapjes së punimeve për ndërtimin e Shtëpisë së re të FSHF-së.

“Investimi është tërësisht i FSHF-së, por terreni është donacion i shtetit. Pritej vetëm leja dhe nuk ishte në dorën tonë. Investimi më i madh që është bërë në Shqipëri, pas stadiumit kombëtar, “Arena Kombëtare”, u shpreh Armand Duka në emisionin “Fair Play”, dje në mbrëmje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online