Humor në Nantë-PSG, arbitri përplaset dhe… karton i kuq për futbollistin!

0

Momente absurde në ndeshjen e Ligës 1 franceze Nantë-PSG. Nanta u nis në sulm, në shtesë, ndërsa arbitri Toni Shapron u përplas me një lojtar të Nantës.

I rrëzuar në tokë, Shapron tentoi të pengonte lojtarin që e rrëzoi dhe më pas i dha karton të kuq.

Absurditeti është se pikërisht arbitri i ndërpreu rrugën mbrojtësit Diego Karlos, i cili me të drejtë u nervozua jashtë mase dhe e shtyu.

Kur një arbitër bën lëmsh gjithçka!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online