Skënderbeu prezanton dy afrimet, vjen mbrojtësi nga Shkupi dhe rikthehet Erlis Frashëri

Skënderbeu ka prezantuar dy afrime në këtë merkato të dimrit. Korçarët kanë mbrojtësin Erlis Frashëri dhe Ramin Ali. I pari rikthehet te korçarët dhe futbolli shqiptar pas disa vitesh, ndërsa së fundmi ka qenë pjesë e Drenicës në Kosovës.

Ndërkohë mbrojtësi tjetër, Ramin Ali, vjen nga Shkupi. Të dy lojtarët kanë qenë entuziast për këtë aventurë të re që i pret nën drejtimin e Memellit, teksa do të kërkohet mbijetesa në elitën e futbollit shqiptar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online