Skënderbeu nuk njeh kohë merkato, zyrtarizon mesfushorin e Ganës

Skënderbeu nuk njeh periudhë të merkatos dhe vazhdon me zyrtarizimet, kur kanë mbetur pak ditë nga nisja e javës së katërt në Superiore.

Korçarët kanë marrë këtë herë një mesfushor te U-21 i Ganës. Bëhet fjalë për Emmanuel Kofi Essien, që është i datëlindjes 2001. Kontrata është lidhur për tre vitet e arshshme, çka tregon besimin dhe pritshmërinë e madhe që kanë drejtuesit karshi këtij lojtari. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online