Skënderbeu-Dinamo Kiev, formacionet zyrtare

0

Luhet në 21.05 Skënderbeu-Dinamo Kiev, në Elbasan, në një stadium bosh, për shkak të dënimit të fushës së Skënderbeut për një ndeshje.

Skënderbeut i duhet fitorja, por edhe rezultat pozitiv i Jang Bojs në Beograd, për të shpresuar te kualifikimi, ndërsa çdo kombinim tjetër është fatal, përveç barazimit në Elbasan dhe fitores zvicerane në Serbi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.