“Shumë brazilianë nuk janë me Brazilin në Botëror”, Kaka i habit: Ronaldo është thjesht një burrë i shëndoshë që ecën

Në Brazil ndodh një fenomen i çuditshëm sa i përket përkrahjes së Kombëtares. Së fundmi është Kaka që ka folur mbi këtë çështje.

“Është e çuditshme të thuash, por shumë njerëz nuk e mbështesin Brazilin. Nëse e shihni Ronaldon duke ecur në rrugët e Brazilit, do të jetë ‘wow’, por situata është ndryshe aty.

Në Brazil, Ronaldo është thjesht një burrë i shëndoshë që po ecën në rrugë”, u shpreh Kaka duke treguar diferencat nga mënyra sesi i sheh Europa dhe vetë Brazili. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online