Shuhen shpresat e Manchester United! Elon Musk tha se do e blinte, tani tërhiqet: Po bëja shaka

0

Manchester United nuk e ka nisur aspak mirë këtë sezon të ri. Sikur të mos mjaftonte dëshpërimi i madh, tani është edhe sipërmarrësi dhe CEO i Tesla, Elon Musk, që luan me tifozët.

Fillimisht u tha se Musk do të merrte Manchester United. Shpresat nisën të rriteshin disi, por është sërish sipërmarrësi i njohur që shuan gjithçka: “Po bëja shaka, nuk do të blej asnjë ekip sportiv”, tha Musk. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.