Shtohen telashet, dëmtohet Strakosha

Pas dëmtimit të Migjen Bashës, lë kombëtaren edhe Thomas Strakosha. Portieri kuqezi ka lënë grumbullimin në Antalia, për një problem fizik që ende nuk është e qartë nëse do ta lërë jashtë edhe për ndeshjen e ardhshme të Lacios.

Portieri kuqezi do të vizitohet nesër në Romë, për të parë shkallën e dëmtimit. Lajmi i mirë është se Etrit Berisha është në formë të shkëlqyer dhe mungesa e Strakoshës nuk do të ndihet në Turqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online