“Shqipëria ishte e pakëndshme”! Trajneri i Çekisë na nënvlerëson dhe nuk na fut në llogari: Do luftojmë me Poloninë

Trajneri i Çekisë, Silhavy, e ka nënvlerësuar jo pak Shqipërinë në momentin e shortit. Teksa nuk e fsheh kënaqësinë për atë që prodhuar goglat në short, Silhavy do të shprehej se llogaritë e tyre do të jenë vetëm me Poloninë. “Polonia është favorite, por ne do të luftojmë kundër tyre.

Mendoj se do të kemi sukses. Shqipëria? Kanë qenë kundërshtar i pakëndshëm dhe ne nuk duam të nënvlerësojmë asgjë. Por nuk e fsheh dot që Moldavia dhe Ishujt Faroe janë me më pak kualitet, gjithsesi ne i respektojmë”, tha Silhavy. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online