Shqipëri-Norvegji, nis shitja e biletave

0

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë miqësore të ekipit kombëtar, për vitin 2018, Shqipëri-Norvegji e cila do të zhvillohet në datën 26 mars 2018 në “Elbasan Arena” ora 19:00.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund t’i blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria. FSHF bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje dhe mund të blihen prej sot biletat për të ndjekur ndeshjen miqësore të ekipit përfaqësues.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.