Shorti i çerekfinaleve të Champions League, përplasje gjigandësh që do japin spektakël

0

Në ditën e sotme është hedhur shorti i çerekfinaleve të Champions League. Sfida të zjarrta janë përcaktuar nga goglat teksa Reali i Madridit do të përballet me Liverpulin. Nga ana tjetër Bajerni do të ndeshet me PSG.

Një tjetët sfidë e fortë do të jetë ajo mes Man City dhe Dortmundit, ndërsa Porto që surprizoi Juventusin do të ketë përballë Çelsin. /Sport Ekspres/

Mançester Siti-Borusia Dortmund
Porto-Çelsi
Bajern Mynih-PSG
Real Madrid-Liverpul

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.