“Motra jote është ekip i mirë”, Pioli nervozohet me Solskjaerin në fund të ndeshjes

0

Manchester United ka fituar kundër Milanit në Europa League dhe është kualifikuar në fazën tjetër të Europa League. Një moment përplasje ka ndodhur me trajnerët në fundin e ndeshjes.

Solskjaer ka përgëzuar Piolin se Milani ishte një ekip i mirë në fushë. Në këtë moment ishte Pioli që ofendoi kolegun e tij pasi nuk ndante të njëjtin mendim: “Ky ishte ekip i mirë? Ik budalla, motra jote është ekip i mirë”, ka thënë Pioli. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.