Short i çmendur i Champions League! Një ekip i Serisë A e ka të garantuar finalen, rrezikohet Milan-Inter në gjysmëfinale

Pak më parë kemi mësuar shortin e Champions League për fazën çerekfinale, por edhe për gjithë rrugëtimin e këtij kompeticioni.

Real Madrid-Chelsea, Inter-Benfika, Manchester City-Bayern Munchen dhe Napoli-Milan janë çiftet çerekfinaliste.

Benfika është pengesa e vetme që mund të heqi një ekipi italian nga finalja e Champions League. Kjo pasi fitues i Inter-Benfika përballet me fituesin e Napoli-Milan në fazën gjysmëfinale të Champions League. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online