E FUNDIT/ Hidhet shorti i çerekfinales në Champions! Milani kundër Napolit, Interi gjen ekipin më të lehtë dhe Man City-Bayern Munchen

Pak më parë është hedhur shorti i Champions League për fazën cerekfinale. Në të do të kemi një përballje italiane si Napoli-Milan. Interi ka peshkuar ekipin më të lehtë në letër, Benfikën, por kemi edhe super ndeshjen Man City-Bayern Munchen.

Real Madrid-Chelsea

Inter-Benfika

Manchester City-Bayern Munchen

Napoli-Milan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online