Shokuese/ Leonardo merr telefonatën! Di Maria lë ndeshjen se i morën peng familjen, grabitje edhe te Marquinho

0

Një mbrëmje që do të sjellë gjatë shumë kujtime të këqija për lojtarët e PSG. Kampionët e Francës u mundën në shifrat 1-2 kundër Nantes, por askush nuk e kishte më mendjen te ndeshja e kampionatit.

Në minutën e 57, drejtori i PSG, Leonardo, ka marrë telefonatën ku mësoi se Di Marias i kishin marrë peng familjen, gruan dhe fëmijët e tij. Menjëherë do t’ia komunikonte lajmin trajnerit Pochetino që e nxori nga fusha e lojës Di Marian.

Ky i fundit ka vrapuar për të dalë nga stadiumi mes lotëve. Disa media në Francë kanë raportuar se një grup grabitësish kanë vizituar edhe shtëpinë e Marquinhos gjatë ndeshjes mes PSG dhe Nantes, por në këtë rast nuk ka shumë detaje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.