Shijoi si një fitore në fundin e ndeshjes, ja se me cilin lojtar të Juventusit e ndërroi fanellën e Kristjan Asllani pas takimit

Interi ka barazuar me shifrat 1-1 ndaj Juventusit në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë. Lukaku arriti të shënonte me penallti në minutën e fundit, me barazimin që shijoi si një fitore.

Përpara se të shpërthen përplasja e madhe mes lojtarëve, Kristjan Asllani ndërroi fanellën me një prej lojtarëve të Juventusit. Chiesa i dha fanellën mesfushorit shqiptar dhe mori prej tij atë të Interit, ndërsa më pas skenën e mori lufta fizike mes Handanovic dhe Cuadrados. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online