Sadiku: Stoli? Zgjedhje e trajnerit, doja të isha titullar!

0

Armando Sadiku e nisi nga stoli, teksa e komentoi kështu për RTSH Sport: “Zgjedhja e trajnerit, ai provoi diçka të re dhe unë isha në pankinë. Kjo nuk do të thotë asgjë. Isha 100% të formës time më të mirë. E nisa nga stoli. A u habita? Janë zgjedhjet e trajnerit, jam profesionist. Ishte ndeshje e rëndësishme dhe doja të luaja nga fillimi. Mu dha mundësia në pjesën e dytë, edhe pse morali ishte shumë poshtë. Cilësia e Spanjës ishte shumë e lartë. Nuk arritëm të shënonim një gol. Isha i pafat te rastet. Uroj të shënoj me Italinë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.