Sa shumë që “vuan” Uanda Nara, për Ikardin poston sërish foto gjysmë nudo

0

“Foto e mia provokuese që i hedh në Instagram janë që të ndihem tërheqëse për Ikardin”, kështu do të shprehej Uanda Nara kur pyetej nga gazetarët. Kjo pasi mes tyre ka 7 vite diferencë dhe frika se sulmuesi i PSG-së mund të hedh sytë diku tjetër, detyron këto foto.

Të paktën ky është versioni i Uanda Narës. Së fundmi është hedhur një tjetër pozim gjysmë nudo në “Instagram”. Të shumta janë këto fotografi që gjenden në profilin e saj. Ndërkohë aktualisht është duke jetuar në Itali, ndërsa ndien distancën e madhe me Ikardin që gjendet në Francë, megjithëse shpeshherë gjendet në stadiumin e PSG për ta parë më nga afër. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

La bellezza può essere pericolosa, ma l’intelligenza è letale .. Notte ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.