S.Inzagi: I bëra batutë Thomasit, por ajo e stimuloi!

0

Pas ndeshjes ka folur edhe Simone Inzagi, duke rrëfyer se çfarë i kishte thënë gjatë javës Thomasit… “Penalltia e fundit kjo, pastaj do ta nisim përherë në mesfushë topin, pasi jemi ndëshkuar gjithmonë dhe ai nuk e ka pritur… Siç duket, kjo batutë e stimuloi më shumë dhe e priti. U tregua vërtet i zoti”, tha Inzagi. Strakosha, në Superkupë, nuk priti asnjë penallti ndaj Juventusit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.