Roshi asist, Ahmati kthehet te suksesi!

Pas penalltisë së fituar javën e shkuar (e cila u humb), Odise Roshi, i grumbulluar në kombëtaren e Shqipërisë, sonte ka rezultuar deçiziv në fitoren që Ahmat Grozni ka arritur ndaj Rostovit, skuadrës së fortë të kampionatit rus. Një sukses që ka ardhur në pjesën e dytë, teksa pasimi i bërë nga fieraku ka qenë një “dhuratë” të cilën Mbengue e ka “hapur” dhe realizuar… Sakaq, në stol ka qëndruar për 90 minuta Bekim Balaj, që ende nuk po ka besimin e trajnerit, i kthyer nga një dëmtim i gjatë. Sakaq, Bernard Berisha mungonte për shkak kartonësh. Me këtë fitore, Akhmat

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online