Roma, në sulm për Suson, por…

0

Sipas medieve italiane dhe “Sky”, Eusebio di Françesko, trajneri i ri i Romës, ka bërë kërkesë te Monçi, drejtori sportiv, se dëshiron lojtarë të shpejtë krahu dhe në shënjestër, sipas asaj që shkruan “As” spanjolle është futbollisti i Milanit, Suso, i cili ende nuk ka rinovuar kontratën. Gati janë 30 milionë euro, por kuqezinjtë nuk do të pranojnë, pasi janë gati të blindojnë spanjollin.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online