Rituali më i çuditshëm i botës së futbollit, ish-lojtari i Anglisë e zbulon pas shumë vitesh: Prekja organin gjeni.tal të Ferdinand për fat para ndeshjeve

0

Deri tani kemi dëgjuar shumë rituale të pazakonta të lojtarëve për të pasur fat para çdo ndeshje, por rasti i Paul Gascoigne, i përket tjetër niveli. Së fundmi ish-lojtari i Anglisë ka zbuluar se prekte organin gjen.ital të Les Ferdinand para çdo ndeshje.

“Kur ai ho.qi rrobat, duhet të kishit parë madhësinë e p..isit të tij. E bëri organin tim gjeni.tal që të dukej kaq i vogël. I thashë që të më linte që ta kapja. Kështu ai më lejoi dhe gjithmonë para ndeshjeve e bëja këtë gjë për fat”, tha Gascgoine. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.