Rezultati i pabesueshëm vjen nga Premier League, Liverpuli shënon 9 gola në kampionat gjatë ndeshjes

Një rezultat i pabesueshëm vjen nga Premier League. Liverpuli që nuk e nisi aspak mirë kampionatin, këtë herë është rikthyer për të fituar në shifrat 9-0 kundër Bournemouth. Goli i parë i takimit erdhi nga Luis Diaz që në minutën e 3, ndërsa Elliot dyfishoi shifrat pas vetëm tre minutash.

Arnold, Firmino dhe Van Dijk e mbyllën pjesën e parë në shifrat 5-0. Me nisjen e së dytës do të vinte autogoli i Mepham, ndërsa Firmino, Carvalho dhe Luis Diaz do të përmbyllnin gjithë historinë e takimit në 9-0. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online