Rëndësia e madhe e Nedim Bajramit, futet tek 5 kampionatet më të mira të Europës

Kombëtares i ka ardhur elementi që i ka munguar më shumë në gjithë këto kohë, fantazia. Nedim Bajrami do të debutojë ndaj Hungarisë dhe gjithë vëmendja është te lojtari i Empolit.

Ndërkohë një studim në Itali ka marrë 10 mesfushorët më t? mirë në Europë në 5 kampionatet kryesore, sa i përket lojtarëve që janë nën moshën 23-vjeç. Gjithçka i referohet pasimeve kyçe që çojnë në goditje drejt portës. Këtu përfshihet edhe Nedim Bajrami. Sigurisht, jemi ende herët, por mbetet për t’u vlerësuar pasi në ndeshjet e para Empoli ka luajtur kundër Lacios dhe Juventusit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online