Renato Arapi do të nisë një eksperiencë të re jashtë Shqipërisë, gjen klub të ri pas largimit nga Teuta

0

Renato Arapi u largua për herë të dytë nga posti i trajnerit te Teuta dhe tashmë është gati të nisë një eksperiencë tjetër në karrierën e tij të re. Ish-kapiteni i skuadrës durrsake do të provojë veten jashtë Shqipërisë, teksa do i bashkohet Ohod Medinës.

“Oversport” bën me dije se Arapi do të jetë krahu i djathtë i Ernest Gjokës në Arabinë Saudite. Ohodi luan në ligën e dytë arabe dhe dyshja shqiptare ka për detyrë ta dërgojë mes më të mirëve sezonin e ardhshëm./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.