Rei Manaj është i papunë! Nuk ia doli dot me futbollin në Angli, prish kontratën me Watford

0

Rei Manaj nuk ia ka dalë dot që të përshtatet me futbollin në Angli. Pak stërvitje dhe minuta në fushën e lojës kanë mjaftuar për drejtuesit e klubit që të mos e presin lojtarin shqiptar që të kthehej nga dëmtimi për të provuar sërish veten në fushën e blertë.

Palët kanë zgjedhur ndarjen dhe shkëputjen e kontratës si rrugën më të mirë. Kështu Manaj është i papunë dhe nuk do të jetë më pjesë e Ëatford. Kjo ia lehtëson punën sulmuesit për të gjetur një ekip të ri në të ardhmen. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.