Rashica sfidon Lacion, Tare dhe Lotito vëzhgojnë

Igli Tare dhe Klaudio Lotito do të jenë në tribunë për të ndjekur sfidën mes Lacos dhe Viteshes, sot në orën 21:00 në Holandë, teksa do të kenë përballë një skuadër që është e përbërë nga shumë elementë interesantë në merkato dhe mes tyre është edhe ai, Milot Rashica, lojtari i Kosovës. Rashica është një emër i vjetër që ka qarkulluar në Itali dhe pranë Lacios. Pikërisht Lotito duhet të bindet, pasi Tare do të gjente akordin për pak minuta me drejtuesit e verdhezinjve, sigurisht, duke lënë mënjanë Çelsin.

Në fakt, duhet theksuar se klubi blu zotëron në një farë mënyre Viteshen, duke pasur aksionet në mazhorancë dhe është i biri i Abramoviçit që e administron. Rashica ndiqet edhe nga Napoli, por Lacio mund ta sigurojë, nëse Lotito do të japë “OK”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online