Qazim Laçi debuton kundër Lionit në Ligue 1, trajneri i jep fare pak minuta për momentin e shumëpritur

0

Qazim Laçi ka debutuar me Ajacion në Ligue 1. Ekipi i mesfushorit shqiptar ka humbur me shifrat 2-1 në transfertë me Lionin. Megjithatë lojtari i Kombëtares është aktivizuar fare pak minuta nga ana e trajnerit, që e hodhi në fushë në të 89.

Ajo që duhet theksuar është se Qazim Laçi ka kaluar një operacion në qershor dhe për këtë arsye futja e tij në fushë është duke u bërë gradualisht. Por sigurisht që priteshin më shumë minuta në këmbë në pjesën e dytë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.