Probleme te Bylisi, tre lojtarë nuk paraqiten

0

Probleme te Bylisi, disa lojtarë kanë ikur me pushime dhe duket se kanë harruar që kanë nisur përgatitjet për pjesën e dytë të sezonit, që në 4 janar.

Franklin Ntefe, Jurgen Vatnikaj dhe Vesel Limaj nuk janë paraqitur në grumbullim, për arsye ende të paqarta.

Klubi ballshiot bën me dije se Ntefe pritet t’i bashkohet skuadrës sot, ndërsa paralajmëron se do të ketë edhe masa ndëshkimore për çdo ditë mungesë që kalon.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online