Pritja merr fund, Guerrero gati të rinisë rrugëtimin

0

Pritja e Paolo Guerreros duket se ka marrë fund. Peruani do të rikthehet në fushën e lojës pas plot 8 muajsh mungesë, kjo si pasojë e dënimit që iu dha nga FIFA për çështjen e dopingut.

Sulmuesi, i cili së fundmi ka firmosur për Internacional, ku është shprehur i lumtur, me klubin që një ditë më parë postoi dhe një video të Guerreros me fanellën e klubit.

Plot 251 ditë vuajte për 35-vjeçarin, i cili në fjalët e tij tha: “Pritja ishte e mrekullueshme, përgatitja edhe më shumë. Ka ardhur koha të vishem dhe të jap më të mirë në fushë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.