Prezantohet goditja e madhe e janarit, Tunkara është kuqezi

0

Sulmuesi i Lacios, Mamadu Tunkara, dje u zyrtarizua te Flamurtari dhe sot është paraqitur në Vlorë, ku ka firmosur dhe është prezantuar. Gjithçka e mbyllur me shpejtësi, në Vlorë nuk duan të humbasin kohë, sepse lojtari duhet të nisë stërvitjen me ekipin e parë dhe të ambientohet sa më shpejt në Vlorë.

22-vjeçari është i aftë të luajë si sulmues kryesor, si sulmues në krah të Bushiç në skemë me 2 sulmues, apo edhe si sulmues i djathtë në skemën e zakonshme 4-3-3.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.