Presidenti i klubit ishte i armatosur, Policia vë në pranga Gentian Gjokan

0

Presidenti i klubit të Cërrikut, Gentian Gjoka, është kapur nga Policia e Shtetit. Ky është lajmi që raporton “Balkanweb”, ndërsa Gjoka zotëronte armë pa leje. I lindur në Vlorë dhe baues në Tiranë, lokalizimi është bërë në rrugën “Medar Shtylla”. Në kontrollin fizik dhe në banesë, është gjetur pistoleta me krehër dhe fishekë luftarak. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.