Policia po e kërkon për ta arrestuar dhe nuk e gjen, arratiset presidenti i ekipit shqiptar pas zbulimit të korrupsionit

Në Kosovë është bërë e bujshme ngjarja me presidentin e Ulpianës. Abedin Salihu është në arrati dhe nuk po i dorëzohet forcave të shtetit që janë në kërkim të tij. Policia ka shkuar edhe në shtëpinë e tij në Lipjan, por nuk kanë arritur që ta kapin.

Ky është raportimi i “Indeksionline” teksa raportohet se Salihu ka dhënë ryfshet për të marrë leje ndërtimi në Brezovicë. Gjithashtu personi në fjalë është edhe pronari i kompanisë së njohur “Dino Company” dhe “Hotel Brezovica”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online