Pogradeci është gati, fitore dhe gola ndaj Erzenit

0

Pogradeci dhe Erzeni kanë zhvilluar një miqësore ditën e djeshme, e cila është fituar nga liqenorët. Loja ka nisur me vrull, teksa që në fillim Jaho ka realizuar pas një penalltie të fituar nga shokët e tij. Nuk ka vonuar dhe Pasha për shijakasit ka barazuar shifrat në 1-1. Për të rikthyer avantazhin ka menduar i përhershmi Topllari, ndërkohë që Pura ka shënuar golin e tretë të takimit. Binte në sy rikthimi i Alillarit, që ditë më parë i ishte bashkuar Dinamos në stërvitje.

Pogradeci  – Erzeni      3-1

Shënues: Jaho (11-m), Topllari, Pura / Pasha

Pogradeci: Mali, Kllogjri, Pere, Hysenllari, Pura, Jahaj, Shyti, Lame, Liçkollari, Alillari, Topllari. (U aktivizuan: Çekiçi, Lluka, Xh. Liçkollari, Laçka). Trajner: Festim Fetollari

Erzeni: Rizvani, Kalluci, Teqja, Goxha, Vathi, R. Troplini, Dakavelli, Xhemalaj, A. Deliallisi, A. Kllari, Pasha (U aktivizuan: Gjuzi, Kacmoli, I. Deliallisi, Hajdini, Hoxha, Konduri, Bregu, Mitraj). Trajner: Dorian Bubeqi

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online