Pochetino ka vendosur ta hedh si titullar, Armando Broja i jep shenja pozitive Pochetino-s në rikthim

Armando Broja është kthyer nga dëmtimi i gjatë. Sulmuesi shqiptar këputi ligamentin në dhjetor të vitit që lamë pas dhe tani u rikthye te Chelsea, atje ku gjeti trajner tjetër, Pochetinon.

Ky i fundit ka marrë sinjale pozitive nga rikthimi i Brojës. Pavarësisht se londinezët janë të hapur për të nënshkruar me një sulmues tjetër, mediat britanike raportojnë se Pochetino do t’i fillojë miqësoret duke hedhur Armando Brojën në sulm. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online