Plani i Anderlehtit me Abazajn i prish punë Kukësit, me sytë të drejtuara te merkato

0

Kukësi ka fituar një formë pozitive në pjesën e fundit të kampionatit deri tani në këtë fund të dhjetorit. Kjo edhe pas ndezjes së motorrve nga ana e Kristal Abazajt, që më herët nuk kishte minuta loje.

Megjithatë Anderlehti ka në plan të shesë sulmuesin në fjalë. Kjo prish disi edhe planet e Kukësit me Abazajn. Huazimi po jep frytet e veta dhe të gjithë presin rritjen e nivelit pas miqësoreve që do të zhvillohen në janar. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.